YASAL UYARI

1)Listemizde yer alan laboratuvarlar ve medikal firmalar genel bir bilgilendirme hizmeti olarak incelemelerimiz sonrası kayıtlarımıza alınmıştır.Laboratuvar veya medikal firmaların bilgilerinde yanlışlık olması veya sektörel gelişmelere göre kapanmaları ,adres değiştirmeleri gibi durumlardan kaynaklanacak hatalardan Laboratuvar.com sorumlu değildir.
2)Sitemizde yer alan Laboratuvar Testleri bölümünde alfabetik sıraya göre yer alan laboratuvar testleri kullanıcılarımızı laboratuvar testleri ve normal değerleri konusunda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.Laboratuvar testleri bölümü editörümüzce gerekli kontrollerden sonra yayınlanmıştır.Buna rağmen olabilecek yazım hatalarından Laboratuvar.com sorumlu değildir.
3)Laboratuvar.com güvenlik konusunda her türlü yazılımsal ve teknolojik alt yapıyı günümüz hukuki koşullarında kullanmaktadır. Laboratuvar.com’da yer alan tüm bilgiler sürekli koruma altındadır ve bütün hakları saklıdır , bu bilgilerin izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınması,yayınlanması yasaktır.Aksi durumda Laboratuvar.com tarafından yasal işlem uygulanacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum yap

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapın