Humanus Laboratuvarları İndirimli Tahlil Hizmeti Sunuyor

Humanus Laboratuvarları Uluslararası alanda iş yapan, dünya standartlarında, konusunda deneyimli uzman ve teknik personelden oluşan laboratuvar kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında tüm hastalarına en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.Humanus Laboratuvarları sitemiz ziyaretçilerine 150 TL den başlayan avantajlı ücretlerle laboratuvar tahlili ve check up fırsatı sunuyor.
     Standart ,Plus ve Premium olarak 3 farklı paket olarak sunulan check up hizmetinden % 10 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.Check up Paneli dışında diğer tahliller için de indirim kodunuzla indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.Humanus Laboratuvarlarınca sunulan size özel % 10 indirimli tahlil ve check up fırsatından  yararlanmak ve mail adresinize  indirim kodunun gönderilmesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

 

İsim ve Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

captcha

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin: info@humanuslab.com
                                                               info@laboratuvar.com
                                                               info@tahlil.com

Humanus Laboratuvarları: 0312 491 07 07
                                                       0362 438 44 40
İNDİRİM KODUNUZU  ALDIKTAN SONR LABORATUVAR TAHLİLİ VE  CHECK-UP PROGRAMINA NASIL BAŞVURACAKSINIZ?
1-Mail adresinize Laboratuvar.com tarafından gönderilen indirim kodunu aldıktan sonra  Humanus Laboratuvarları ile iletişime geçerek gerekli bilgi ve randevunuzu alabilirsinz.
İLETİŞİM TELEFONLARI:
 0312 491 07 07
 0362 438 44 40
2- SİZ HİÇ YORULMAYIN BİZ SİZE GELİYORUZ!
Dilerseniz ev veya iş yerlerinize biz gelerek dilerseniz de laboratuarımıza ulaşmanızı sağlayarak kan örneğinizi alıyoruz. HEMDE EKSTRA HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEDEN… Kan öğreneğinizi seçtiğiniz paneldeki tahlil işlemlerinden geçirerek sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Çıkan sonuçları internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Peşin veya taksitli seçeneklerimizden yararlanarak seçtiğiniz Check-up panelinin ödemesini yapabilirsiniz.
3-Check-up ‘ a Gelirken;
*Randevu günü hiç birşey yemeden ve içmeden aç karnına geliniz (8-12 saatlik bir açlık payı yeterlidir.) Sigara içmeyiniz.
*Check-up ‘ tan bir gün önce gaz yapıcı şeyler, çiğ sebze, sütlü gıdalar, baklagillerden tüketmeyiniz. Alkollü içecek içmeyiniz.
*Daha önce (son 6 ay) yapılmış test ve tetkik sonuçlarınız varsa lütfen getiriniz.
*Hamileyseniz veya hamilelik ihtimali varsa işlemlere başlamadan önce mutlaka doktorunuza bildiriniz.
*Check-up ‘ a gelmeden 48 saat önce doktorunuz tarafından mutlaka alınması gerekli görünenler dışında, vitamin ve besin takviyesi türünde ilaçları almayı kesiniz.
                                                                  Humanus Laboratuvarları

1 Yanıt to “Humanus Laboratuvarları İndirimli Tahlil Hizmeti Sunuyor”

Yorum yap

Lütfen yorum yapmak için Giriş yapın