HAKKIMIZDA

Laboratuvar.com, laboratuvar sektörü ile ilgili tüm ürünleri bünyesinde barındıran bir laboratuar portalıdır. Uz.Dr.Cem Argun önderliğinde bir ekip tarafından yönetilmektedir. Site portföyünde binlerce farklı laboratuvar malzemesi, laboratuvar kiti, testleri ve laboratuvar cihazları bulunmaktadır ELİSA,İFA,RİA,Hormon paneli,binlerce çeşit araştırma kiti,laboratuvar sarf malzemeleri,laboratuvar cihazı,kan sayım ve koagülasyon paneli ve laboratuar teknolojisinin en son ürünlerinden olan uyuşturucu tarama ve tükrük(saliva) testleri ile Türkiye’nin en geniş laboratuvar tedarikçisidir. .Uzman doktorlarımıza danışarak laboratuvarınız veya bilimsel araştırmalarınız için en uygun ve bilimsel koşullarda ihtiyacınız olan ürünümüze ulaşabilirsiniz. Laboratuar malzemesi satan firmalarla ilgili bilgi almak ve laboratuvar malzemeleri satın almak için sitemiz tek adrestir
Yukardaki hizmetlerimize ilave olarak ücretsiz sektörel ilanlar verebileceğiniz, laboratuar veya medikal firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz,aynı zamanda günlük yaşamda kullanılan laboratuar testleri ile ilgili bilgi alabileceğiniz sağlık bilgileri de içeren bir web sitesidir.

Laboratuvar.com’la ilgili merak edilenler:

Laboratuvar.com nedir?
Sitemiz 2006 yılında kurulmuş kısa zamanda laboratuvar sektörünün en çok ziyaret edilen sitesi olmuştur. Laboratuvar sektörü ile ilgili akla gelebilecek tüm bileşenleri bulundurmaktadır. Stratejik ortakları aracılığı ile hizmet vermektedir.

Laboratuvar.com laboratuvarla ilgili olarak ne tür hizmetler vermektedir?
Aklınıza gelebilecek her türlü laboratuvar malzemesi ,laboratuvar testi,laboratuvar cihazı ve sarf malzemelerini bünyesinde bulundurur. Kısacası eleman ihtiyacından, laboratuvar cihazına,laboratuvar sarf malzemelerinden en geniş kapsamlı spesifik araştırma kitlerine hatta laboratuar otomasyonundan günümüz laboratuarlarının vazgeçilmezi eksternal (dış) kalite kontrol programlarına kadar laboratuarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Laboratuvar.com’un ,laboratuvar malzemesi satan firmalardan farkı nedir?
Laboratuvar.com’un belirli ve kısıtlı ürünlerle hizmet veren medikal firmalardan farkı sektörüyle ilgili tüm hizmet ve ürünleri içermesidir. Üstelik bu hizmetler ve ürünlerle ilgili bilgi almak istediğinizde firma elemanı değil konunun uzmanı doktorlarla iletişim kurarsınız.

Hizmetlerinizden yararlanmak için üye olmalı mıyım?
Laboratuvar.com üyelik sistemi ile çalışmaktadır.Üyelik ücretsizdir.Malzeme ve testler için bilgi verme ve laboratuvar testlerinin yorumlanması,ilanların yayınlanması gibi hizmetler emek verilerek ve zaman ayrılarak yapılmaktadır.Bu nedenlerle başvuruların kurumsal kimliği ve kişisel bilgileri bizim için önemlidir.

1 Yanıt to “HAKKIMIZDA”